پنجمین کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی؛ سوم آذر در تهران

به گزارش خبرگزاری فارس، ثبت‌نام از اساتید، پژوهشگران و علاقه‌مندان برای شرکت در کمیسیون‌های تخصصی و مراسم افتتاحیه و اختتامیه پنجمین کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی آغاز شد.

 پنجمین کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی و چهارمین جایزه جهانی علوم انسانی اسلامی سوم آذرماه در تهران آغاز به کار می‌کند و پنجشنبه هفتم آذرماه در قم به کار خود پایان می‌دهد.

در این کنگره بین‌المللی ۱۰ کمیسیون تخصصی شامل مدیریت تحول علوم انسانی، جامعه‌شناسی اسلامی، فلسفه و روش شناسی اسلامی، مدیریت اسلامی، تعلیم و تربیت اسلامی، اقتصاد اسلامی، هنر و معماری اسلامی، علوم سیاسی اسلامی، روان شناسی اسلامی و فقه و حقوق اسلامی می‌شوند.

کمیسیون‌های تخصصی پنجمین کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی طی روزهای چهارم تا ششم آذرماه در شهرهای تهران و قم برگزار می‌شوند.

علاقه‌مندان برای شرکت در کمیسیون‌ها و یا مراسم افتتاحیه و اختتامیه کنگره می‌توانند از طریق لینک neshast.icih.ir به سامانه ثبت نام وارد شده و مشخصات خود را وارد کنند تا برای حضور با آن‌ها تماس گرفته شود.

یادآور می‌شود زمان ثبت نام در نشست‌های پنجمین کنگره بین المللی علوم انسانی اسلامی از ۱۲ آبان‌ماه آغاز و تا ۲۵ آبان‌ماه ادامه دارد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *