برنامه مرثیه‌‌خوانی محمدحسین پویانفر در پیاده‌روی اربعین

به گزارش خبرنگار مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، جزئیات برنامه مرثیه‌‌سرایی محمدحسین پویانفرذاکر اهل بیت عصمت و طهارت (ع) اعلام شد. این مراسم که از امروز(یکشنبه ۲۱ مهر ماه) آغاز و تا روز اربعین حسینی (شنبه ۲۷ مهر ماه) پایان می‌پذیرد. 

علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در محفل حسینی با نوای محمدحسین پویانفر امشب بعد از اقامه نماز مغرب و عشا در خیابان حیدر کرار شهر نجف اشرف، روبروی مسجد شاکری، موکب حضرت فاطمه زهرا (س) حضور پیدا کنند.

همچنین بعد از اقامه نماز ظهر و عصر روز دوشنبه ۲۲ مهر ماه در مسجد سهله در موکب امام منصور و بعد از اقامه نماز عشا در صحن فاطمه زهرا (س) این مداح خاندان آل‌طه به مرثیه‌سرایی می‌پردازد.

حضور در موکب علی بن موسی الرضا (ع) واقع در عمود ۷۰۷ و موکب خدام الحسین (ع) به نشانی عمود ۱۱۲۰ از دیگر برنامه‌های این ذاکر اهل بیت در عصر و شامگاه روز سه‌شنبه ۲۳ مهر ماه خواهد بود.

روز چهارشنبه ۲۴ مهر ماه نیز با اقامه نماز عصر در موکب خدام الحسین (ع) به نشانی عمود ۱۱۲۰ و شامگاه همین روز در شهر کربلای معلی در موکب احباب الرضا (ع) بعد از کنسولگری عشاق حسین در رثای اربعین حسینی با مداحی پویانفر به عزاداری خواهند پرداخت.

موکب فاطمه الزهرا در ورزشگاه المپیک کربلا در عصر روز پنج‌شنبه ۲۵ مهر ماه و شامگاه این روز در باب طویرج(شباب الرضوی) از دیگر برنامه‌های مرثیه‌سرایی این ذاکر حسینی است.

همچنین حسینیه قمی‌ها و موکب چهارده معصوم در ظهر روز جمعه ۲۶ مهر ماه و موکب عترت بوتراب در خیابان باب البغداد در شب شنبه ۲۷ مهر ماه پذیرای عزاداران ثارالله با نوای پویانفر است.

آخرین برنامه مرثیه‌سرایی این ذاکر آل یاسین هم‌زمان با روز اربعین حسینی (شنبه ۲۷ مهرماه) در خیابان میثم تمار کربلای معلی، ما بین پل الحسین و باب البغداد، روبروی هتل رزان  و شامگاه اربعین نیز در موکب فاطمه زهرا (س) محفل حسینی با حضور محمدحسین پویانفر برپا می‌شود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *