حضور پررنگ کاروان قرآنی جمهوری اسلامی در محافل حج ۹۸+تصاویر

به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس کاروان قرآنی جمهوری اسلامی ایران با عنوان کاروان نور اعزامی به سرزمین وحی متشکل از قاریان، حافظان و گروه مدیحه‌سرایی و جمع‌خوانی قرآن کریم است که برای اجرای برنامه در ایام حج ابراهیمی هم‌اکنون در مدینه منوره حضور دارند.

اعضای کاروان که ۲۰ نفر هستند در دومرحله مدینه قبل و مدینه بعد اعزام می‌شوند که گروه اول هم‌اکنون در مدینه منوره حضور دارند. همچنین این عزیزان باحضور در برنامه‌های مختلف بعثه مقام معظم رهبری و همچنین در جمع حجاج دیگر کاروان‌ها به تلاوت و اجرای برنامه می‌پردازند.

 

اجرای برنامه در محافل و برنامه‌های حجاج ایرانی و دیگر کشور‌ها، تلاوت در مراسم دعای کمیل، ندبه و دعای عهد و حضور در برنامه‌های مختلف بعثه مقام معظم رهبری در سرزمین وحی جهت تلاوت و اجرای مدیحه‌سرایی از دیگر برنامه‌های کاروان است.

اعضای کاروان در مدینه ضمن زیارت مقبره شهدای احد در مسجد ذوقبلتین، منطقه خندق، مساجد سبعه (هفت‌گانه) و مسجد قبا هم حضور پیدا کردند و از این اماکن بازدید کردند.

 

به گزارش فارس کاروان قرآنی جمهوری اسلامی ایران اعزامی به سرزمین وحی با عنوان کاروان نور متشکل از ۲۰ نفر از قاریان و حافظان قرآن است که توسط کمیته اعزام و دعوت از قاریان و حافظان قرآن جهت اجرای برنامه‌های مختلف به سرزمین وحی اعزام شده‌اند. که اسامی آنها به شرح ذیل است؛

حجت‌الاسلام مهدی شجاع از خراسان رضوی(سرپرست کاروان)، کریم منصوری از تهران، حمیدرضا احمدی‌وفا از خراسان رضوی، سعید پرویزی از تهران، حسن خانچی از خوزستان، هادی موحدامین از تهران، هادی اسفیدانی از خراسان رضوی، امین عبدی از کرمانشاه، کاظم آذرپیرا از خوزستان، سجاد علیپور از آذربایجان‌غربی، اسحاق عبداللهی از قم، حمیدرضا نصیری از زنجان، محمد پورعاشوری از تهران، مهدی تقی‌پور از خراسان رضوی، محمدجواد مرادی از قم (حافظ) و اعضای گروه مدیحه‌سرایی و هم‌‌خوانی قرآن کریم «طه» از مازندران.

 

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *