روایت حقایق تکان دهنده از دوران پهلوی در «خیابان داور»

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، «خیابان داور» به تهیه‌کنندگی حسین زارع زاده و کارگردانی میلاد محمدی روایت حقایقی تکان‌دهنده از «اقتصاد پهلوی» از شنبه‌ تا چهارشنبه ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه مستند پخش می‌شود.
زارع زاده درباره این مستند مجموعه مستند به خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: «خیابان داور» در ۱۰ قسمت به‌مرور اقتصاد دوران پهلوی پرداخته و اثرات برخی از تصمیمات اقتصادی پهلوی اول و دوم بر، جامعه، سیاست، فرهنگ و اقتصاد امروز ایران را بررسی خواهد کرد.

وی افزود:  در این مستند روایی از تصاویر آرشیوی  دیده نشده یا کمتر دیده‌شده و همچنین تصاویر تولیدی امروز استفاده‌شده و در آن راوی به بیان وضعیت اقتصاد می‌پردازد. 

این تهیه‌کننده گفت: اصلاحات ارضی، انقلاب سفید، خرید تسلیحات نظامی، تغیر سبک زندگی و .. مواردی هستند که در این مجموعه بررسی‌شده و آثار آن‌ها در زندگی امروز جامعه ایرانی بررسی خواهد شد.

این مجموعه در شبکه مستند تولیدشده، حسین زارع زاده تهیه‌کننده این مجموعه است و از دیگر عوامل آن می‌توان به کارگردان میلاد محمدی، تصویربردار سیدحسن سیدپریشان، تدوین‌گر رضا مشیر رسایلی، نویسنده و پژوهشگر مهدی فیاضی‌کیا، راوی حمیدرضا هدایتی راد و گرافیست احمد کیانی اشاره کرد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *