راه‌اندازی بخش حفظ مجازی در مرکز آموزش‌های غیرحضوری قرآن اوقاف

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس؛ چهارمین جلسه ستاد حفظ قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه باحضور حجت‌الاسلام علی محمدی نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در سالن جلسات این سازمان برگزار و در آن بخش مجازی آموزش‌های غیرحضوری قرآن کریم در رشته‌های روخوانی، روانخوانی، تجوید، حفظ و تفسیر رونمایی شد.

 

 

طبق این روش قرآن‌آموزان مرکز آموزش غیر‌حضوری حفظ قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه می‌توانند بانصب پیام‌رسان‌های ایتا، سروش و بله برروی تلفن همراه خود تحت آموزش و سنجش اساتید مرکز حفظ قرآن اوقاف به صورت غیرحضوری قرار گیرند قرار گیرند.

در این جلسه حجت الاسلام حسینی رئیس مرکز امور قرآنی، حجت‌الاسلام سلیمانی مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل، ترکی مدیرکل فناوری و روحی معاون آموزش مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه و حجج اسلام قاسمی و نجفی از اساتید حفظ و همچنین آقایان امیری و صاحب هنر حضور داشتند.

در ابتدای این جلسه حجت‌الاسلام علی قاسمی گزارشی از فعالیت‌های ستاد مرکزی حفظ قم ارائه کرد و در ادامه وضعیت راه‌اندازی سامانه حفظ قرآن کریم و راه‌کارها و تأمین منابع مالی استان‌ها در راستای طرح تربیت حافظان مورد بررسی قرار گرفت.

در بخش بعدی جلسه حجت‌الاسلام علیرضا نجفی، مسئول آموزش مجازی و غیرحضوری حفظ قرآن گزارشی از راه‌اندازی بخش آموزش مجازی ستاد مرکزی حفظ در رشته‌های روخوانی، روانخوانی، تجوید، حفظ و تفسیر در پلت‌فرم‌های فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی ارائه کرد.

گزارشی از وضعیت کنونی طرح ۱۴۵۲ حفظ قرآن کریم و عملکرد مرکز امور قرآنی و روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه درباره این طرح نیز در این جلسه محضر نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف ارائه شد.

در بخش پایانی جلسه نیز حجت‌الاسلام محمدی، نماینده ولی فقیه در سازمان اوقاف و امور خیریه با قدردانی از زحمات همه همکاران و نیروها در راستای ترویج قرآن کریم، توصیه‌ها و رهنمودهایی در رابطه با توسعه فرهنگ و فعالیت‌های قرآنی در کشور داشت.

در پایان این نشست بخش مجازی آموزش‌های غیرحضوری قرآن کریم در رشته‌های روخوانی، روانخوانی، تجوید، حفظ و تفسیر نیز در بخش پایانی جلسه توسط حجت‌الاسلام محمدی رونمایی شد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *