کناره‌گیری مدیر اجرایی جشنواره فیلم «تورنتو»

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از هالیوود ریپورتر، «میشل ماهیو» مدیر اجرایی جشنواره فیلم بین‌المللی «تورنتو» پس از ۳۰ سال سابقه از سمت خود کناره‌گیری می‌کند. ماهیو پس از ۳۰ سال خدمت در این پست در چهل و سومین جشنواره فیلم تورنتو خود را بازنشسته می‌کند.

این درحالیست که «پییِرز هَندلینگ» رئیس جشنواره تورنتو نیز اعلام کرده که ماه بعد و پس از برگزاری رویداد امسال جشنواره از سمت خود کناره‌گیری خواهد کرد.

به عنوان بخشی از این تغییر و تحولات در عوامل جشنواره تورنتو، «کامِرون بِیلی» مدیر هنری این جشنواره پیش‌تر بخشی از هدایت این رویداد را برعهده گرفته است. با کناره‌گیری ماهیو، هیأت انتخاب، مدیر اجرایی جدید را معرفی کرده و بِیلی نیز به عنوان رئیس جدید فستیوال تورنتو و قبل از شروع این دوره از رویداد در تاریخ ششم سپتامبر(۱۵ شهریور) اعلام خواهد شد.

ماهیو مدیر اجرایی جشنواره تورنتو در مورد تصمیم خود گفت: بسیار خوشحال و هیجان‌زده هستم برای آینده این جشنواره و تیم جدید آن که در اوج خواهند بود. جشنواره ما در مسیری بسیار خوب و درست با ۵ طرح و راهکار جدید قرار دارد و تیم ما در انجام این عملیات بسیار مشتاق و با انگیزه است. خیلی مفتخرم که در گذار و تغییرات جدید جشنواره نقشی ایفا کرده‌ام.

جشنواره فیلم تورنتو از ششم تا شانزدهم (۱۵ تا ۲۵ شهریور) سپتامبر برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *