«روزنامه‌نگار تراز انقلاب» به شبکه مستند می‌آید

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس،  «روزنامه‌نگار تراز انقلاب» به تهیه‌کنندگی محمدحسین فتاح و کارگردانی حسین ذوالفقاری در گفت‌وگو با چهره‌های شناخته‌شده عرصه رسانه مانند فرشاد مهدی‌پور، مدیرمسئول روزنامه صبح‌نو، پیام تیرانداز مدیرعامل خبرگزاری فارس، مسعود معینی، مدیر شبکه چهار سیما و محمدسعید احدیان مدیرعامل موسسه مطبوعاتی خراسان و … به مرور زندگی شخصی و چند دهه فعالیت حرفه‌ای  مرحوم مقدسی در حوزه خبر  پرداخته است.

زنده‌یاد مقدسی از فعالان رسانه‌ای بود که در سال ۱۳۴۶ در مشهد مقدس متولد شد و فعالیت رسانه‌ای را از دوران دانش‌آموزی و با نوشتن در نشریه دانش‌آموزی آغاز و سال‌ها به‌عنوان خبرنگار فعالیت کرد.

حضور در بخش‌های مختلف تحریریه‌ صداوسیما، دبیری سرویس‌های جامعه و سیاسی روزنامه جام جم، قائم مقامی همشهری، مدیرمسئولی روزنامه خبر، مدیرعاملی خبرگزاری مهر و مدیرمسئولی روزنامه بین‌المللی تهران تایمز و… بخشی از سوابق این فعال مطبوعات و چهره فرهنگی است.

این روزنامه‌نگار تراز انقلاب بهمن ماه سال ۹۶ پس از تحمل ماه‌ها رنج بیماری درگذشت و پیکرش با حضور مردم و بسیاری از چهره‌های سیاسی و فرهنگی و اهالی رسانه به خاک سپرده شد.

این مستند امشب ۱۷ مرداد ساعت ۲۰ از شبکه مستند سیما پخش خواهد شد.

انتهای پیام/ 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *