ارشاد کنسرت «حمید هیراد» را بررسی می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس، واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فیلم ها و و مدارک مربوط به اجراهای مختلف کنسرت اخیر حمید هیراد را بررسی می‌کند.

واحد نظارت و ارزشیابی این دفتر اعلام کرد به منظور رفع شبهه‌ها و احترام به هنر موسیقی و حقوق علاقه‌مندان موسیقی، تمامی فیلم‌ها و مدارک مربوط به اجراهای کنسرت اخیر حمید هیراد بررسی می‌شود و بر اساس نتیجه بدست آمده از این بررسی تصمیم‌گیری می‌شود.

طی چند روز گذشته تصاویری از کنسرت اخیر حمید هیراد پخش شد که به نظر می‌رسید وی اجرایی پلی‌بکِ (لب‌زدن روی آهنگ اصلی) اجرا کرده است، اما هیراد با انتشار ویدئویی از روی سن و همخوانی کلام و آهنگ، نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و آن را تخریب‌های سازماندهی شده پیش از کنسرت دانست.

حمید هیراد قرار است روز سه‌شنبه نهم مرداد برای دو سانس در تهران روی صحنه برود. باید دید واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی تا قبل از آن روز به نتیجه مشخصی درباره هیراد می‌رسد یا خیر؟

هیراد پیش‌تر نیز به دلیل استفاده بدون اجازه از ترانه‌های شاعران جنجال به پا کرده بود که وی با پرداخت مبالغی، رضایت این شاعران را کسب کرد و به غائله خاتمه داد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *