پذیرفته‌شدگان مرحله اول دوره ارزیابی قاریان و مدرسان قرآن معرفی شدند

 

به گزارش خبرگزاری فارس؛ دبیرخانه ارزیابی قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم پس از داوری آثار صوتی و تصویری ۲۵۰ نفر از قاریان و مدرسان شرکت‌کننده در هفتمین دوره ارزیابی، نتایج نهایی و کارنامه نمرات آنها را صادر کرد.

هیأت داوران این مرحله که متشکل از ۱۰ نفر از اساتید برجسته جمهوری اسلامی ایران بود، ۹۵ نفر از قاریان و ۸۲ نفر از مدرسان را در یکی از درجات ۱ تا ۴ حائز نصاب لازم دانسته و مجوز حضور در مرحله بعد که مربوط به آزمون تلاوت و مصاحبه حضوری است را صادر کردند.

لازم به ذکر است علاوه بر افراد فوق، ۵۲ نفر از قاریانی که در ادوار گذشته موفق به اخذ گواهی‌نامه شده‌اند نیز به مرحله دوم راه یافته‌اند.

بنابر اعلام دبیرخانه ارزیابی، چنانچه هر یک از شرکت‌کنندگان، اعتراضی نسبت به نمره خود داشته باشند، حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد از اعلام نتایج، فرصت دارند تا از طریق پروفایل شخصی نسبت به ثبت اعتراض اقدام کنند. همچنین نتیجه بررسی اعتراضات تا ۱۳ تیر‌ماه به اطلاع آنها خواهد رسید.

لازم به ذکر است آزمون تلاوت و مصاحبه حضوری دوره هفتم در شهریورماه برگزار خواهد شد. پذیرفته‌شدگان باید با مراجعه به سامانه ارزیابی (قسمت آیین نامه‌ها) از جزئیات آزمون‌ها مطلع و با آمادگی کامل در جلسه حضور یابند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *