اولین دوره مسابقات قرآنی جامعه کارگری افتتاح شد

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس اولین دوره مسابقات قرآن جامعه کارگری باحضور اقشار مختلف کارگری و با پیام علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در سالن ۱۷ شهریور وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد.

متن پیام لاریجانی به این رقابت‌ها به این شرح است؛

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

یکی از دستاوردهای مهم نظام شکوهمند جمهوری اسلامی، تمسک و انس آحاد جامعه با قرآن، این کتاب آسمانی است آوای دلنشین تلاوت قرآن کریم در هر محفل و مجلسی طنین‌انداز شود موجب تلطیف قلوب و آرامش جسم و روح می‌شود.

کارگران شریف ایران اسلامی یکی از پایه‌های این نظام شکوهمند هستند که در همه عرصه‌ها همراه و همگام با آحاد جامعه در حفظ و صیانت از آن با بهره‌گیری از انوار متعالی قرآن و عترت کوشیده است.

جای بسی افتخار است که این قشر زحمتکش و مظلوم جامعه در کنار تلاش و کوشش در عرصه تولید، سعی وافری در انس با قرآن و فراگیری رشته‌های مختلف قرآنی اعم از حفظ آیات، تلاوت و قرائت قرآن و درک مفاهیم و مبانی این کتاب آسمانی از خویش بروز می‌دهند که ضرورت دارد تا از این افراد شایسته و خداپسندانه قدردانی شود.

اینجانب ضمن قدردانی از برپایی و برگزاری محفلی معنوی که در آن تلاش و کوشش کارگران و خانواده آنان به رقابت در تبلیغ قرآن کریم می‌کنند، امیدوارم که همگان در عنایت ویژه به فرامین و ارشادات زندگی ساز این کتاب الهی کوشش و تلاش داشته باشید.

به گزارش فارس این مسابقات در رشته‌های حفظ، قرائت، مفاهیم و اذان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *