فراخوان پانزدهمین جشن تصویر سال منتشر شد

به گزارش خبرگزاری فارس،‌ پانزدهمین دوره‌ «جشن تصویرسال» و «جشنواره فیلم تصویر» از اول تا بیستم اسفندماه ۱۳۹۶ همچون دوره‌های گذشته در رشته‌های عکاسی، گرافیک و کاریکاتور و فیلم با در اختیار داشتن کلیه‌ی نگارخانه‌ها و تالارهای نمایش خانه‌ هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

امسال در کنار نمایشگاه سالانه در رشته‌های عکاسی، گرافیک و کاریکاتور دو بخش ویژه مسابقه و نمایشگاه «یزد؛ شهر جهانی» و «ایران ساخت» در کنار مسابقه عکس «ایران ما» و «عکس‌های موبایلی» در نظر گرفته شده است.

همچنین در ادامه رویکرد ویژه به‌ جوانان، جایزه جوانان زیر ۲۵ سال به‌ یاد و نام محسن رسول‌اف هنرمند جوانی که شهریور ماه سال ۱۳۸۷ در سانحه سقوط هواپیما درگذشت، در رشته‌های عکاسی، گرافیک، کاریکاتور و فیلم از طریق آرای هیات داوری خاص هر رشته اهدا خواهد شد.

بخش «جشنواره جشنواره‌ها» همچون گذشته با همراهی سازمان سینمایی کشور، فیلم‌های برنده‌ در جشنواره‌های فیلم برگزار شده در طول سال ۱۳۹۶ ایران به‌عنوان بخش جنبی جشنواره فیلم تصویر نمایش داده می‌شوند.

امسال هم فیلم‌های برنده و برگزیده‌ بخش هنر و تجربه جشنواره فیلم فجر، جشنواره سینما حقیقت، جشنواره فیلم کوتاه تهران و جشن خانه سینما از اول تا بیستم اسفندماه ۱۳۹۶ در تالار ناصری خانه هنرمندان ایران به‌نمایش در می‌آید.

مبلغ ورودیه‌ برای بخش ویژه (یزد و ایران‌ساخت) هر یک ۱۵ هزار تومان، مبلغ ورودیه بخش ویژه عکس «ایران ما» ۱۵ هزار تومان، مبلغ ورودیه‌ بخش ویژه عکس‌های موبایلی ۱۵ هزار تومان، مبلغ ورودیه برای شرکت‌کنندگان بخش گرافیک و کاریکاتور (آزاد و جوان) ۱۵ هزارتومان و مبلغ ورودیه برای شرکت‌کنندگان بخش فیلم (آزاد و جوان) ۲۵ هزارتومان در نظر گرفته شده است.
مهلت ارسال آثار از اول تا ۲۵ دی‌ماه درنظر گرفته شده است.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی http://tassvir.com مراجعه کنند یا با شماره‌های ۸۸۸۲۴۱۰۳ و ۸۸۸۲۴۳۷۳ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *