۶ درصد داوطلبان حضور در جشنواره غیرایرانی هستند

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر، بیش از ۱۰ هزار اثر از ۵۳ کشور جهان به دبیرخانه جشنواره دهم تجسمی فجر رسید که حضور چشمگیر هنرمندان خارجی در جشنواره دهم از نکات حائز اهمیت این آمار است.

با پایان یافتن مهلت ارسال آثار به دبیرخانه دهمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر ، مجموعا ۲۷۶۴ هنرمند ایرانی و خارجی در سایت رسمی این جشنواره ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۶۸ هنرمند خارجی از ۵۳ کشور جهان خواهان حضور در دوره دهم هستند.

همچنین ۱۰ هزار و ۶۵۰ اثر در سایت این رویداد بزرگ هنری ثبت شد که این تعداد شامل ۴۳۵۱ اثر در بخش مسابقه و ۶۲۵۴ اثر در بخش رزومه می‌شود.

این آثار توسط اعضای شورای هنری این جشنواره با توجه به تصاویر آثار، استیتمنت‌ها، رزومه و کل اطلاعات دریافتی در سایت در دو مرحله انتخاب و آثار نهایی به نمایشگاه دهمین جشنواره بین المللی تجسمی فجر معرفی می‌شوند.

دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر به دبیرکلی مجتبی آقایی با حمایت دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، از ۳ بهمن تا ۴ اسفند در تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *